Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Sistem nasıl işliyor resim siparişi vermek istiyorsak ne yapmalıyız?

Cevap:  Bu soru şu ana kadar en çok karşılaştığımız soru. Öncelikle çizilmesini istediğiniz resimi belirlemeli ve bize mail veya whatsapp yoluyla göndermelisiniz. Biz resimi kontrol ediyor ve çizilmeye uygun olup olmadığını inceleyip size cevap veriyoruz.

Soru: Ne tür resimler çizilmeye uygun değildir bu konuya açıklık getirir misiniz?

Cevap: Gelen resimler bazen çok flu oluyor, kişinin yada kişilerin yüzleri belli olmayabiliyor. Özelliklede eski tip cep telefonlarıyla çekilmiş resimlerde bu sorun daha sık karşımıza çıkıyor. Bu tip resimleri detaylarını çizemeyeceğemiz için kabul edemiyoruz ve sizinle tekrar irtibat kurup çizime daha uygun resim göndermenizi istiyoruz. Sonuç olarak her türlü fotoğraftan resim çizilebilir fakat biz memnuniyeti ilk planda gördüğümüz için insanları daha uygun olana yönlendirmeye gayret ediyoruz.

Soru:  Çizdiğiniz resimi elden teslim ediyormusunuz?

Cevap: Evet eğer İstanbul avrupa yakasında oturuyorsanız uygun bir yerde buluşarak elden teslim yapıyoruz. Ödemeyi teslimattan önce sipariş onayından sonra alıyoruz.

Soru:  İstanbul avrupa yakasında oturmuyorsak resimleri nasıl teslim alacağız?

Cevap: Çizdiğimiz resmi düzgün bir şekilde paketleyerek anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile gönderiyoruz. Kargo alıcıya ait.

Soru:  Ödeme konusunda bilgi verir misiniz?

Cevap: Ödemeyi 2 şekilde alıyoruz. İş Bankası Banka Havalesi ile ve Postane yoluyla. Çizdirmek istediğiniz resmi bize mail veya whatsapp ile ulaştırdıktan sonra size resimin çizilmeye uygun olup olmadığını bildiriyoruz. Çizilmeye uygun ise siz ödemeyi yaptıktan sonra resimi çizmeye başlıyor ve size bildirdiğimiz tarihte teslimini gerçekleştiriyoruz.

Soru: Fiyatlar hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Kuru boyadan (renkli boya) başlarsak 35×50 cm ebatında tek kişilik kuru boya yani renkli boya resim fiyatımız …… TL 35×50 cm ebatında iki kişilik kuru boya resim fiyatımız ….. TL. Yağlı boya ve sulu boya  resimlerde fiyatlar resimin ebatlarına ve temasına bağlı olarak değişiyor. Kara kalem resim fiyatlarımız ise kuru boya ile aynı yani tek kişilik çerçevesiz ……. TL , iki kişilik çerçevesiz ….. TL, tek kişilik çerçeveli …… TL, iki kişilik çerçeveli …… TL.  Bunun haricinde yağlı boya, sulu boya, pastel ve karışık teknik resim siparişleride alıyoruz.

Soru: Çerçeve fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Eğer müşterilerimiz resimlerinde çerçevede isterse resime uygun çerçeveyi resimi bitirdikten sonra seçiyoruz. Kuru boya ve karakalem resimlerde 35×50 cm camlı paspartulu çerçeve fiyatı …… TL.Yağlı boya resimde ise 50×70 cm çerçeve fiyatı …… TL den başlıyor.

Soru: Genelde ne tür resim siparişleri alıyorsunuz?

Cevap: Ziyaretçilerimizin büyük bir kısmını sevdiklerine karakalem veya kuru boya portre hediye etmek isteyen insanlar oluşturuyor. Yani genel olarak portre resim siparişi alıyoruz. Bunun yanında yağlı boya resim çalışmalarından hoşlanan ziyaretçilerimizde bu yönde siparişler veriyorlar.

Farklı türlerde çalışmalarda oluyor. Örneğin nikah davetiye kapaklarının temasını hazırlıyoruz. Firma logosu eskiz tasarımı yapıyoruz. Oteller, restaurantlar ve kafeler için konseptlerine uygun bir tema belirleyerek o temaya uygun toplu yağlı boya resim siparişleri alıyoruz. Yani kısaca resim sanatıyla ilgili bizden talepte bulunan ziyaretçilerimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Fatal error: Call to undefined function StatPress_Print() in /home/webress1/public_html/wp-content/themes/safirmobil/footer.php on line 20